Karamut Tekstil olarak elemanlarımızın bilinçlenmesi ve olası bir yangın durumunda yangına nasıl müdahale edilebileceğini öğrenmelerine  yönelik yangın ve yangına müdahale şekilleri, acil durumlarda bina tahliyesi..

Karamut Tekstil olarak işçilerimizin sağlığını ve güvenliğini sağlamak amacıyla her yıl yapmakta olduğumuz ISG eğitimimizi 2018 yılı için de tamamlamış bulunmaktayız.

    İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Mustafa Gültepe, tasarımın sağlayacağı katma değer ve yapacakları diğer çalışmalarla 33 milyar dolar ihracatı yakalayacaklarını ifade e..

  Türk tekstil sektörünün güçlü altyapısı ve yüzyıllara dayanan deneyimi ile çok uzun zamandır kaliteli ve beğenilen ürünleri imza attığını kaydeden Engin, “Dünyanın pek &cce..

Akdeniz Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından Almanya'nın Frankfurt şehrine 11-13 Mayıs 2017 tarihlerinde; hazır giyim ve konfeksiyon ihracat potansiyelinin incelenerek bölgemiz ihracatının artırılması ve konfeks..2006 yılından itibaren sektörde var olan şirketimiz 45 yıllık meslek deneyimi olan kurucumuz Arif Karamut tarafından yönetilmektedir. Şirketimiz Mersin serbest bölgede bulunan Uğur Tekstil aracılığı ile dünya tekstil sektör&u..


Fevzipaşa Mahallesi 48013 sok 9/A NO 9 SEYHAN / ADANA

+90 (322) 421 10 00
karamuttekstil@hotmail.com

Tüm hakları saklıdır © 2018