Katma değeri yüksek ürünlerin üretimine ağırlık veren OTİAD üyeleri yaklaşık 150 milyar dolarlık AB pazarından daha fazla pay almak istiyor

    İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Mustafa Gültepe, tasarımın sağlayacağı katma değer ve yapacakları diğer çalışmalarla 33 milyar dolar ihracatı yakalayacaklarını ifade e..

  Türk tekstil sektörünün güçlü altyapısı ve yüzyıllara dayanan deneyimi ile çok uzun zamandır kaliteli ve beğenilen ürünleri imza attığını kaydeden Engin, “Dünyanın pek &cce..

Akdeniz Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından Almanya'nın Frankfurt şehrine 11-13 Mayıs 2017 tarihlerinde; hazır giyim ve konfeksiyon ihracat potansiyelinin incelenerek bölgemiz ihracatının artırılması ve konfeks..

Tüm cihazlardan ve tarayıcılardan en iyi şekilde görüntülenecek şekilde tasarlanan yeni web sitemiz, 13 Ağustos 2018 tarihi itibariyle yayına girdi. Karamut Tekstil zengin ürün seçenekleri, kurumsal bilgilerini, ..2006 yılından itibaren sektörde var olan şirketimiz 45 yıllık meslek deneyimi olan kurucumuz Arif Karamut tarafından yönetilmektedir. Şirketimiz Mersin serbest bölgede bulunan Uğur Tekstil aracılığı ile dünya tekstil sektör&u..


Tahsilli Mahallesi 27.Sokak No:17 YÜREĞİR / ADANA

+90 (322) 421 10 00
karamuttekstil@hotmail.com

Tüm hakları saklıdır © 2018